top of page

Nevyzúvajte sa

Vítam Vás.

...a poďte prosím
ďalej    

Kto som

Kto som
cerna.jpg

                         
a jej osobnosťou

Volám sa Michal Klobušický
a pomáham spoločnostiam s tvorbou brandingu

 

Tvorím a rozvíjam vizuálne identity pre firmy rôznych veľkostí a zameraní. Najprv zisťujem a analyzujem, potom premýšľam a vymýšľam až nakoniec kreujem samotný výsledok. Pristupujem k projektom koncepčne a hľadám čo najviac funkčných prepojení. Mám za sebou 10 rokov skúsenosti v marketingu, reklamných agentúrach či interných tímoch menších korporácii. Okrem formovania mojich skills ma to naučilo známe pravidlo nie len zo sveta marketingu. A to, že deadline je svätý! 

Základom je prirodzenosť, uveriteľnosť a zapamätateľnosť.

Môžete byť pre vašich zákaznikov novou jednorazovou skúsenosťou, ktorá nepotrebuje budovať vzťahy. V tom prípade Vám stačí logo a webstránka a rýchlo sa zviezť na vlne daného produktu. Ak sa však chcete pre svojich zákazníkov stať overenou značkou ku ktorej si vytvoria silné puto na niekoľko rokov a budú sa k nej radi vracať, je pre vás potrebné riešiť branding. Nie je to len tvár pod ktorou vystupujete v online i offline svete, alebo jazyk, ktorým prehovárate ku svojím zákaznikom. Je to o osobnosti vašej značky a vnútornom pocite vašich zákazníkov voči nej.

Môj vizuálny rukopis

Minimalistický prístup je stále jadro od ktorého sa odrážam. No som čoraz odvážnejší objavovať mnohé nepoznané vizuálne riešenia. Asymetrická estetika, výrazné farebné kombinácie či odvážne kontrastné elementy. To všetko možno nájsť v mojom rukopise.
Baví ma eklektický vizuálny štýl a rád experimentujem s prvkami čo sa môžu zdať na prvý pohľad ako nespojiteľné.

S čím viem pomôcť

Starám sa o to aby identita firmy bola vo výsledku konzistentná, jedinečná a tiež zapamätatelná. Najradšej riešim projekty komplexne, od hlavnej idei, cez reklamné texty až po samotný vizuál. No rád vám pomôžem aj jednotlivo s týmito disciplínami:

Branding  Vizuálná Identita  Logo
 Web Design  Digitálne Ilustrácie

 Digital / Social   Print & Obalový Design

 Art Direction    Copywriting 

Reklamné kampane  Ideamaking 

Ako postupujem:

Mojim prvým krokom je prieskum toho ako sa darí vašej spoločnosti oproti konkurencií. Môžem tak definovať jej silné stránky, ktoré je potrebné vyzdvihnúť a taktiež tie slabé, ktoré by sa mali zlepšiť.

Následne na to vytvorím riešenia v podobe vizuálnych a komunikačných pravidiel, ktoré budú jasne odzrkadlovať smer vašej spoločnosti, relevantnej cieľovej skupine vašich zákazníkov či klientov.

Okrem stratégie brandu vám vytvorím návod s príslušnou dokumentáciou o tom ako s ním ďalej narábať aby zostal stále silný a konzistentný.
 

ja.jpg
čo som spravil

Posledné projekty

A komu

Klienti &
Spolupráce

Spolupracoval som s množstvom zaujímavých klientov a spoločností.

...a mnoho ďaľších klientov, ku ktorým som nenašiel logá vo vektore

Zostaňme v kontakte

  • Instagram
  • LinkedIn
  • Facebook
bottom of page